Masáže

 • Img

  Rekondiční a regenerační masáže

  se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale i celému tělu. Rekondiční a regenerační masáže jsou ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu.

 • Img

  Baňková masáž

  Pomocí podtlaku, který vzniká přiložením baněk, se místo pod baňkou velmi silně prokrví a začínají zde regenerační procesy, které působí nejen pod baňkou, ale i na vzdálených místech. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád mají baňky velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

 • Img

  Masáž horkými lávovými kamen

  pro samotnou masáž používám lávové kameny, které jsou ručně sbírané, přírodně zaoblené, vysoce hladké, s velmi dlouhou tepelnou sálavostí.Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

 • Img

  Tibetská masáž

  technika starých Tibeťanů u které se používají měšce naplněné himalájskou solí, nebo bilinky které udržují teplo v měšcích a tím předávají teplo do těla a vyrovnávají energetickou hladinu celého těla. Tato masáž je velmi účinnou metodou, jak obnovit a vyvážit energii. Nejedná se jen o klasickou masáž, ale především o propojení těla, mysli a duše. Energie je „probuzena“ a poté usměrněna prostřednictvím principů reiki. Používané techniky vycházejí z tisíce let starých znalostí lidského těla a jeho funkcí a kombinují prvky relaxační masáže, stlačování akupresurních bodů a jemného protahování.

 • Img

  Lymfatická masáž (drenáž)

  Lymfatická masáž, často také nazývaná lymfatická drenáž nebo manuální lymfodrenáž, je masáž založená na rytmickém hnětení svalů. Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy v těle. Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci.

 • Img

  Masáž proti celulitidě

  Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

 • Img

  Skořicový zábal

  Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru a docílili stálého a rovnoměrného tlaku na všechny ošetřované části těla. V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání.

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain